Tarih Vakfı > Etkinlikler > Eskişehir Tarih Konuşmaları > “Tarih Konuşmaları” Uzaktan Erişimle, Online Ortamda Devam Ediyor!

“Tarih Konuşmaları” Uzaktan Erişimle, Online Ortamda Devam Ediyor!

by tarihvakfi


Tarih Vakfı ile Eskişehir Tepebaşı Belediyesi ortaklığında düzenlenen Tarih Konuşmaları uzaktan erişim ile devam ediyor!

Dr. Tuba Demirci’nin katılımıyla “Tarih Konuşmaları” serisi altında gerçekleştirilecek olan “Toplumsal Cinsiyet ve Tarihyazımı: Türkiye’de Tarihyazımı Geleneğinde Kadınlar-Aile-Devlet” başlıklı söyleşi Prof. Dr. Serap Suğur moderatörlüğünde 26 Kasım 2020 saat 19.00’da online gerçekleşecek.

Söyleşiye katılmak için QR kodu telefonunuza okutabilir ya da tepebasi.bel.tr/etkinlikler.asp sayfasında bulunan linke tıklayabilirsiniz. Kayıt için ad, soyad ve telefon bilgilerinizi [email protected] adresine e-posta ile göndermeniz yeterli.

Tarih Vakfı olarak 15 Kasım 2018 tarihinde Eskişehir Tepebaşı Belediyesi ile düzenli ortak etkinlikler gerçekleştirmek üzere imzaladığımız protokol gereği Eskişehir Tepebaşı

Belediyesi ile düzenli aralıklarla, kamuoyunda ilgi uyandırması hedeflenen panel, konferans ya da söyleşi organizasyonları gerçekleştirilmektedir. Eskişehir Tepebaşı Belediyesi, imzalanan bu protokolle vakfımızın ve yayınlarımızın başta kütüphaneler olmak üzere farklı mekanlarda halka ulaşmasına da aracılık etmekte ve tanınırlığımıza katkı sağlamaktadır.