Tarih Vakfı'na “Yılın Kent Kültürü” Ödülü!

TARİH VAKFI’NA “YILIN KENT KÜLTÜRÜ” ÖDÜLÜ!

Eskişehir Tepebaşı Belediyesinin destekleriyle Çağdaş Gazeteciler Derneği Eskişehir Şubesi tarafından düzenlenen 27. ÇGD Uğur Mumcu Anma Gecesi ve Ödül Töreni’nde, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi ile Tarih Vakfı arasında imzalanmış olan protokole uygun olarak yürütülen başarılı toplantılar ve iş birliğinin sonucu olarak Kent Kültürü kategorisindeki ödül Tarih Vakfı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ö. Alkan’a takdim edildi.

Geceye Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın yanı sıra İstanbul Milletvekili ve CHP Parti Meclisi Üyesi Mehmet Akif Hamzaçebi, Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, Küba Ankara Büyükelçisi Luis Alberto Amoros Nunez, Eskişehir Baro Başkanı Mustafa Elagöz, EYT Derneği Genel Başkanı Gönül Boran, Tarih Vakfı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ö. Alkan ve çok sayıda STK temsilcisi ile vatandaşlar katıldı.

Başta, toplantılarımıza çok seviyeli bir ilgi gösteren Eskişehirliler ve Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç olmak üzere; mevzubahis toplantıların düzenlenmesine emek veren Tarih Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Y. Doğan Çetinkaya’ya, Tarih Vakfı Genel Sekreteri Tanıl Bora’ya, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Tarih Vakfı mütevellisi Prof. Dr. Kemal Yakut’a ve Tarih Vakfı Yönetim Kurulu Üyelerinin tümüne teşekkürü borç biliriz.